Тренування та семінари
ССК Практика
Інструкторами ССК Практика розроблена та систематично проводиться велика кількість навчальних та тренувальних програм - від спеціалізованих одноденних семінарів до регулярних тренувань для всіх видів зброї - рушниць, карабінів, в тому числі карабінів пістолетного калібру та міні-карабінів, та пістолетів, включаючи травматичні. Усі програми та тренування орієнтовані на різний рівень навичок стрільців - від початківця до спортсмена-професіонала та розподілені за напрямками: базове навчання, спорт та самооборона. Окремо виділені заняття для юніорів - дітей та підлітків.

Актуальний розклад тренувань та інших стрілецьких заходів ви можете побачити в календарі стрілецьких подій, де ви знайдете усю необхідну інформацію щодо події, яка вас цікавить, а також контактні дані організатора та інструктора.


Окрім перелічених в цьому розділі семінарів та тренувань, в регіональних відділеннях Клубу проводиться велика кількість авторських навчальних програм, про які можна знайти на фейсбук-сторінках регіональних відділень клубу. Усі навчальні та тренувальні заходи, за виключенням пістолету, можуть бути проведені у виїзному форматі в інших регіонах України на стрілецьких об'єктах, які діють на законних підставах.