Історія клубу
Наша мета - сприяння розвитку практичної стрільби в Україні, підготовка спортсменів найвищого рівня майстерності, залучення до заняття сучасною спортивною стрільбою усіх бажаючих, розвиток юніорського стрілецького спорту, навчання власників зброї впевненому, безпечному і відповідальному поводженню з нею та пропаганда високої культури володіння зброєю.

Основними напрямками діяльності клубу є організація спортивних змагань усіх рівнів - від клубних першостей до Чемпіонатів України, проведення регулярних систематичних спортивних тренувань з динамічних стрілецьких видів спорту, а також проведення спеціалізованих навчальних курсів, семінарів та майстер-класів як зі спортивної стрільби, так і з базового оволодіння стрілецькими навичками та самооборони із зброєю.

Усі навчальні програми клубу розроблені досвідченими фахівцями, а їх ефективність доведена високими спортивними результатами та досягненнями наших стрільців.

Будучи створеним у м. Києві у 2009 році клуб на даний час поширив свою діяльність на 14 регіонів України. На даний час регіональні відділення ССК «Практика» діють в м. Києві та у Дніпропетровській, Львівській, Житомирській, Київській, Чернівецькій, Вінницькій, Рівненській, Сумській областях. Представництва клубу відкриті у Полтавській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївській та Черкаській областях.

ССК «Практика» є одним із засновників Національної федерації практичної стрільби України (ФПСУ). В складі клубу функціонує первинна суддівська колегія, яка включає 42 спортивних судді ФПСУ.

Клуб «Практика» справедливо носить титул флагмана практичної стрільби в Україні, оскільки протягом усього часу своєї діяльності неодноразово започатковував нові тенденції та відкривав напрямки в розвитку вітчизняної практичної стрільби.

Так, у 2011 році результатом співпраці з компанією ТАХО стала поява відомої вітчизняної лінійки гладкоствольних набоїв для практичної стрільби "Практика".

У 2012-му році зусиллями Клубу були проведені перші в Україні по-справжньому міжнародні змагання 3-го рівня з практичної стрільби з рушниці "Кубок Бенеллі" у яких взяли участь спортсмени з 6 європейських країн.

У 2013 році була розроблена популярна серія спортивних сумок та чохлів для зброї "Практика".

Протягом 2014-2015 р.р. інструктори Клубу брали активну участь в розробці та впровадженні нової програми вогневої підготовки в Збройних силах України.

З листопада 2015 року на базі Київського регіонального відділення Клубу розпочала свою роботу Стрілецька Бурса - перший в Україні постійно діючий навчальний курс з практичної стрільби.

У 2016 році в результаті співпраці з компанією АТА-Gear в Україні розпочато виробництво вітчизняного спортивного спорядження для практичної стрільби з рушниці - холдерів "Практика".Того ж 2016 року СК «Практика» за партнерської підтримки компанії «Ібіс» розпочав проведення спортивних заходів з новим для України видом зброї в практичній стрільбі – міні-карабіном (напіавтоматичні карабіни калібру .22lr).

У 2017 році силами Клубу випущено ознайомлювальний цикл відео "Змагання зсередини" присвячений організації та проведенню змагань з практичної стрільби.

Переглянути Ознайомлювальний цикл "Змагання зсередини"

Того ж року силами ССК «Практика» в партнерстві з ССК «Ібіс» та при підтримці компанії «Ібіс» були проведені перші в Україні змагання зі стрілецького багатоборства 3-Gun Nation та започатковано історію цієї спортивної дисципліни в Україні.

Протягом 2019-2020 років спортсмени клубу брали активну участь в розробці і тестуванні успішних зразків вітчизняного спорядження для практичної стрільби з рушниці – стрілецьких поясів Anethum та холдерів «Мольфар», а також у розробці тюнінгу для спортивної зброї – карабінів і рушниць.


У 2020 році розпочала свою діяльність дитячо-юнацька секція з практичної стрільби ССК «Практика».

І це лише початок...