РУШНИЦЯ
Тренування та спеціалізовані семінари з рушницею для стрільців всіх рівнів підготовки
Тренування з рушницею
Базові групові тренування з рушниці
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю

Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню гладкоствольною рушницею, або взагалі ще не стріляли після його придбання, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, серією пострілів, дозаряджанням між пострілами, тощо.

Базові групові тренування з рушниці для не власників зброї
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю.

Тренування будуть корисними та цікавими для тих, хто ще не має власної рушниці іпознайомитися з цим видом зброї до його придбання.

Групові тренування з динамічної стрільби з рушниці
Основна тема тренування – динамічні стрілецькі навички, елементи стрілецьких вправ та їх комбінації

Тренування будуть корисні та цікаві стрільцям, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю та володіють стрілецькими навичками базового рівня. Тренування, як правило, присвячене одному-двом елементам динамічної стрільби та їх комбінаціям, наприклад, стрільба у русі та проходження перешкод. Зазвичай, тренування включає в себе «розігрів», відпрацювання планових елементів та проходження стрілецької вправи на 12-20 пострілів, з включенням до її складу елементів, що відпрацьовувалися.

Групові тренування з самооборони з рушницею
Основна тема тренування – навички застосування зброї в умовах самооборони та безпечне поводження зі зброєю

Тренування присвячене навичкам самооборонної стрільби. Зазвичай, включає в себе «розігрів», відпрацювання самооборонних елементів і специфічних стрілецьких навичок та проходження вправи, яка імітує ситуацію застосування зброї при самообороні на 12-20 пострілів.

Тренування орієнтовані на стрільців, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю і бажають набути прикладних стрілецьких навичків застосування зброї в умовах самооборони.
Індивідуальні тренування
Індивідуальні тренування розраховані на стрільців незалежно від рівня їх підготовки, якібажають використати час тренування з максимальною ефективністю та отримати максимумуваги інструктора.

Зміст тренування та кількість пострілів визначається інструктором на підставі побажаньучасника і коригується інструктором в залежності від поточного рівня підготовки стрільця.
Групові та індивідуальні тренування з обраного виду спорту
Тренування груп спортсменів ССК «Практика» та груп вищої спортивної майстерності проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів та теми тренування.
Навчально-тренувальні збор
Навчально-тренувальні збори спортсменів ССК «Практика» проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу напередодні етапів Кубку України, Чемпіонату України, Чемпіонатів Європи та Світу відповідно до календарного плану змагань. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів, кількість груп визначається в залежності від загальної кількості учасників зборів.
Спеціалізовані cемінари з рушницею
Власник зброї - Рушниця
Ідеальний для нових власників гладкоствольних рушниць. Протягом 4-х годин заняття учасники вивчають матеріально-технічну частину зброї, правила безпечного поводження зі зброєю, правові аспекти володіння зброєю і самооборони зі зброєю, знайомляться з основними типами боєприпасів, їх призначенням та руйнівною дією, отримують інформацію про функціональний тюнінг і догляд за зброєю, вивчають базові стрілецькі навички і виконують стрілецькі тести, які допоможуть їм в майбутньому самостійно вдосконалювати свою стрілецьку техніку.
Власник зброї - Typhoon
Семінар «Власник зброї – Typhoon» розрахований на початківців – власників напівавтоматичної рушниці Typhoon F12, які не мають досвіду стрільби і поводження зі зброєю та хочуть отримати корисну теоретичну інформацію та практичні навички, починаючи свій шлях у стрільбі.
Дробовик для дому
Семінар присвячено питанням самооборони з гладкоствольною рушницею. Під час семінару вивчаються як базові стрілецькі елементи, так і спеціалізовані самооборонні елементи, в тому числі прийоми використання зброї в умовах обмеженого простору. Також учасники семінару перевірять на практиці балістичні властивості різних набоїв: куля, шріт, картеч.

Юридична частина семінару, розроблена практикуючими адвокатами з урахуванням судової практики, допоможе дізнатися вам про права та обов'язки власників зброї.
Тактичний дробовик
На вас очікує п'ять годин інтенсивної роботи з рушницею та безліч корисної інформації. За допомогою 3D мішеней та тематичних декорацій ми створимо для вас умови максимально наближені до реальності. Ви дізнаєтесь які саме боєприпаси використовуються при звільненні заручників.


Загроза буде повсюди, світло-шумові ефекти та димові завіси значно ускладнять ваше стрілецьке завдання. Незручні положення ведення вогню, стрільба у русі, використання зброї в умовах обмеженого простору - все це входить до програми заняття. Наш семінар допоможе вам стати впевненими у власних силах при будь якій загрозі.
Самооборона в темряві
Основна тема тренування – навички застосування зброї в умовах самооборони та безпечне поводження зі зброєю

Тренування присвячене навичкам самооборонної стрільби. Зазвичай, включає в себе «розігрів», відпрацювання самооборонних елементів і специфічних стрілецьких навичок та проходження вправи, яка імітує ситуацію застосування зброї при самообороні на 12-20 пострілів. Тренування орієнтовані на стрільців, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю і бажають набути прикладних стрілецьких навичків застосування зброї в умовах самооборони.
Тренінг-інтенсив Shotgun Fundamentals
Тренінг складається з 20-ти навчальних стрілецьких вправ (від простого до складного) длявідпрацювання базових навичок стрільби та міні-дуелі. Тренінг буде цікавий стрільцям, якібажають концентровано засвоїти базові стрілецькі навички для подальшого їх вдосконаленняна тренуваннях, або у наступних етапах тренінгу Shotgun Games.
Тренінг-інтенсив Shotgun Competition
Тренінг складається з 19-ти навчальних динамічних стрілецьких вправ поглибленого рівня.

Тренінг буде цікавий стрільцям, які бажають концентровано засвоїти динамічні стрілецькі навички для подальшого їх вдосконалення на тренуваннях, або у змаганнях з практичної стрільби

Made on
Tilda