КАРАБІН
Тренування та спеціалізовані семінари з карабіном для стрільців всіх рівнів підготовки
Базові групові тренування з карабіну
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю

Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню карабіном, або взагалі ще не стріляли після його придбання, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, здвоєним пострілом, серією пострілів, зміною магазина, тощо.
Групові тренування з динамічної стрільби з карабіну
Основна тема тренування – динамічні стрілецькі навички, елементи стрілецьких вправ та їхкомбінації

Тренування будуть корисні та цікаві стрільцям, які вже впевнено та безпечно поводяться зізброєю та володіють стрілецькими навичками базового рівня. Тренування, як правило,присвячене одному-двом елементам динамічної стрільби та їх комбінаціям, наприклад,стрільба у русі та проходження перешкод.
Базові тренування для жінок та юніорів з малокаліберного карабіну
Основна тема тренування – базові стрілецькі навички та безпечне поводження зі зброєю.

Тренування будуть корисними та цікавими для стрільців, які тільки починають навчатися володінню карабіном, а також для стрільців, які хочуть попрацювати над базовими стрілецькими елементами – стійкою, першим пострілом, здвоєним пострілом, серією пострілів, перезаряджанням зброї, тощо.
Групові тренування з динамічної стрільби з малокаліберного карабіну
Основна тема тренування – динамічні стрілецькі навички, елементи стрілецьких вправ та їх комбінації

Тренування будуть корисні та цікаві стрільцям, які вже впевнено та безпечно поводяться зі зброєю та володіють стрілецькими навичками базового рівня. Тренування, як правило, присвячене одному-двом елементам динамічної стрільби та їх комбінаціям, наприклад, стрільба у русі та проходження перешкод.
Індивідуальні тренування
Індивідуальні тренування розраховані на стрільців незалежно від рівня їх підготовки, якібажають використати час тренування з максимальною ефективністю та отримати максимумуваги інструктора.

Зміст тренування та кількість пострілів визначається інструктором на підставі побажаньучасника і коригується інструктором в залежності від поточного рівня підготовки стрільця.
Групові та індивідуальні тренування з обраного виду спорту
Тренування груп спортсменів ССК «Практика» та груп вищої спортивної майстерності проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів та теми тренування.
Навчально-тренувальні збори
Навчально-тренувальні збори спортсменів ССК «Практика» проводяться під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів клубу напередодні етапів Кубку України, Чемпіонату України, Чемпіонатів Європи та Світу відповідно до календарного плану змагань. Склад груп формується в залежності від рівня підготовки спортсменів, кількість груп визначається в залежності від загальної кількості учасників зборів.
Made on
Tilda