ЧЛЕНСТВО В КЛУБІ
ССК ПРАКТИКА
Навіщо?
Членство у Клубі буде цікавим для тих, хто бажає розпочати спортивну кар'єр у практичній стрільбі, тренуватися разом з найкращими українськими спортсменами під керівництвом досвдчених інструкторів та тренерів, відчути смак спортивних перемог, чи просто знайти нові цікаві знайомства та отримати нові незабутні враження.
Які можливості/переваги?
З моменту приєднання до СК Практика стрілець отримує офіційний статус спортсмена та членство в Національній федерації практичної стрільби України, що дає йому можливість виступати на змаганнях всеукраїнського рівня - Кубках та Чемпіонатах України. Також член Клубу: приєднується до дисконтної програми Клубу, отримуючи суттєві знижки на придбання зброї, боєприпасів, спортивного спорядження та одягу; отримує можливість придбання зброї у розстрочку у партнерів Клубу; має змогу регулярно тренуватися на обладнаних тренувальних базах із суттєвими знижками та під керівництвом найкращих тренерів та інструкторів; Спортсмени клубу після виконання відповідних кваліфікаційних вимог можуть розпочати суддівську, інструкторську та тренерську діяльність, а найсильніші спортсмени, які входять до складу збірної команди клубу, отримують всебічну підтримку Клубу, а також отримують можливість увійти до Національної збірної команди України з практичної стрільби.
Яка процедура вступу?
Членство в СК «Практика» з 2014 року є відкритим для усіх бажаючих власників зброї. Основними умовами набуття членства є проходження іспитового терміну в статусі кандидата, або проходження навчального курсу в «Стрілецькій бурсі» та наявність рекомендації до вступу в Клуб від тренерів або інструкторів. Вступ до СК «Практика» здійснюється через керівника відповідного регіонального відділення. В разі відсутності відділення клубу у Вашому регіоні, питання вступу вирішується безпосередньо президентом клубу.
Які обов'язки члена клубу?
Член клубу повинен бути адекватною в поведінці людиною, дотримуватися правил спортивної етики та чесної гри, регулярно сплачувати клубні внески і приймати участь у спортивних змаганнях щонайменше один раз на рік. СК «Практика» - це більше ніж звичайний спортивний клуб. Це об'єднання людей, близьких за духом та світоглядом, які згуртовані спільним захопленням і метою – бути досконалими у спортивній динамічній стрільбі.
Made on
Tilda