1 грудня 2009 року Мінюст видав свідоцтво про реєстрацію нової громадської організації – Київського спортивного стрілецького клубу “Практика”. За минулі 9 років з назви зникло слово “Київський”, а сам клуб, поширивши свою діяльність на дев’ять регіонів України, поступово розвивається у всеукраїнську організацію.

Те, що починалося з захоплення декількох людей практичною стрільбою, за цей час стало провідником в сучасний стрілецький спорт для сотень людей в багатьох регіонах України.

Як можна оцінити ці 9 років? Якщо оцінювати змаганнями і здобутими нагородами – це зовсім небагато, бо спортсменам завжди мало змагань і перемог. Якщо порівнювати між тим, що було у вітчизняній практичній стрільбі на час створення клубу і ти, що є зараз, то змінилася ціла епоха – було пройдено шлях від аматорських змагань до появи спеціалізованих спортивних набоїв, спорядження, зброї та навчальних програм для практичної стрільби. Практична стрільба з захоплення для вузького кола стрільців перетворилася на визнаний вид спорту. Багато з цього досягнуто саме зусиллями ССК Практика та завдяки співпраці з нашими постійними партнерами, яким ми вдячні за багаторічну підтримку.

Але клуб – це, перш за все, не здобутки і звершення, а люди, які його роблять саме таким – успішним і неординарним.

Тому, найщиріші вітання усім нинішнім і колишнім членам ССК Практика! Тренуйтеся, здобувайте і перемагайте!

І завжди пам’ятайте, що Практика – запорука майстерності!